Službena lica za utakmice 2. kola I A MCKL i 3. kola I B MCKL
28.10.2021

I A MCKL, II KOLO

KK PODGORICA – KK MILENIJUM četvrtak 28. 10. 2021. godine 20.00 Bemax arena, Podgorica

Sudije: Z. Rutešić, I. Lakićević, B. Popović                              Delegat: V. Vukosavljević

KK IBAR – KK JEDINSTVO 1950 subota 30. 10. 2021. godine 16.00 Dvorana na Bandžovom brdu, Rožaje

Sudije: O. Jokić, M. Kaluđerović, S. Kuburović                       Delegat: Z. Nišavić

KK LOVĆEN 1947 – KK SUTJESKA subota 30. 10. 2021. godine 18.00 SC LOVĆEN, Cetinje

Sudije: S. Vujičić, S. Vuković, S. Ćetković                               Delegat: B. Kasalica

KK PRIMORJE 1945 – KK TEODO nedjelja 31. 10. 2021. godine 18.00 SC IGALO, Herceg Novi

Sudije: I. Radinović, K. Bajrović, P. Đikanović                       Delegat: R. Božović

KK SC DERBY – KK DANILOVGRAD utorak 02. 11. 2021. godine 20.00 Kuća košarke, Podgorica

Sudije: B. Raičević, D. Popović, K. Gušmirović                       Delegat: D. Drobnjak

 

I B MCKL, III KOLO 

KK SC DERBY II – KK DEČIĆ subota 30. 10. 2021. godine 13.00 Kuća košarke, Podgorica

Sudije: I. Janjušević, V. Turčinović, D. Vuković                      Delegat: R. Perović

KK MONTENEGRO – KK AKADEMIK subota 30. 10. 2021. godine 14.00 SC NIKŠIĆ, Nikšić

Sudije: K. Radinović, N. Patković, V. Jovanović                      Delegat: M. Pantović

KK SEDMICA – KK PODGORICA II subota 30. 10. 2021. godine 14.00 Ekonomska škola, Podgorica

Sudije: D. Šanjević, M. Krivokapić, M. Adžić                          Delegat: S. Ivanović

KK SUTOMORE – KK VUKOVI ZETA nedelja 31. 10. 2021. godine 13.00 SC TOPOLICA, Bar

Sudije: I. Kostić, T. Ćetković, L. Knežević                               Delegat: Đ. Kićović

KK ŠUŠANJ – KK ZETA nedjelja 31. 10. 2021. godine 16.00 SC TOPOLICA, Bar

Sudije: M. Gligorović, N. Fulurija, V. Lepetić                          Delegat:u B. Rašović

KK RUDAR – KK PLJEVLJA nedjelja 31. 10. 2021. godine 18.00 SC ADA, Pljevlja

Sudije: I. Krstović, D. Babić, U. Bakrač                                  Delegat: M. Nedović