Službena lica za utakmice 1. kola I A MCKL i 2. kola I B MCKL
22.10.2021

I A MCKL, I KOLO

KK SUTJESKA – KK SC DERBY četvrtak 21. 10. 2021. godine 19.00 SC NIKŠIĆ, Nikšić

Sudije: S. Vuković, B. Raičević, K. Radinović                          Delegat: D. Đurović

KK MILENIJUM – KK JEDINSTVO 1950 petak 22. 10. 2021. godine 19.15 Sportski i kulturni centar UCG, Podgorica

Sudije: M. Lučić, Z. Radulović, M. Lakićević                           Delegat: B. Vučinić

KK DANILOVGRAD – KK PRIMORJE 1945 subota 23. 10. 2021. godine 18.00 Sala Policijske akademije, Danilovgrad

Sudije: O. Jokić, S. Kuburović, B. Popović                              Delegat: A. Sekulović

KK LOVĆEN 1947 – KK IBAR subota 23. 10. 2021. godine 18.00 SC LOVĆEN, Cetinje

Sudije: R. Vojinović, I. Radinović, K. Bajrović             Delegat: T. Brajković

KK TEODO – KK PODGORICA nedelja 24. 10. 2021. godine 19.00 SC ŽUPA, Tivat

Sudije: M. Kaluđerović, S. Vujičić, S. Ćetković                       Delegat: M. Lakićević

 

I B MCKL, II KOLO

KK AKADEMIK – KK SUTOMORE petak 22. 10. 2021. godine 14.00 Sportski i kulturni centar UCG, Podgorica

Sudije: V. Turčinović, I. Krstović, U. Bakrač                          Delegat: V. Damjanović

KK PODGORICA II – KK ŠUŠANJ subota 23. 10. 2021. godine 16.30 Bemax Arena, Podgorica

Sudije: K. Gušmirović, B. Šćekić, M. Krivokapić                     Delegat: M. Martinović

KK VUKOVI ZETA – KK SEDMICA subota 23. 10. 2021. godine 18.00 SMŠ, Golubovci

Sudije: I. Kostić, M. Gligorović, N. Patković                           Delegat: B. Vukotić

KK PLJEVLJA – KK MONTENEGRO subota 23. 10. 2021. godine 19.00 SC ADA, Pljevlja

Sudije: D. Popović, D. Damjanović, D. Babić                          Delegat: M. Kračković

KK ZETA – KK SC DERBY II nedelja 24. 10. 2021. godine 14.00 Ekonomska škola, Podgorica

Sudije: D. Šanjević, T. Ćetković, M. Adžić                               Delegat: I. Ivanović

KK DEČIĆ – KK RUDAR nedelja 24. 10. 2021. godine 18.00 Gimnazija „25. Maj“, Tuzi

Sudije: I. Lakićević, D. Vuković, L. Knežević                           Delegat: L. Dakić